Loading...

Up next


“Rrokadë” Fatmir Mediu heq dorë nga politika dhe i futet muzikës ndërsa Eli Fara hyn në parlament.

342 Views
Pamfleti Redaksia
7
Published on 23 Sep 2019 / In Lifestyle

“Rrokadë” / Fatmir Mediu heq dorë nga politika dhe i futet muzikës ndërsa Eli Fara hyn në parlament

Show more
Loading...
0 Comments sort Sort By

Facebook Comments

Up next