Loading...

Up next


Zenel Neza ish truproja e Hajdarit, pritet të dëshmojë për vrasjen dhe çfarë bisedoi me Saliun

154 Views
Pamfleti Redaksia
7
Published on 17 Sep 2019 / In Ekskluzive

Zenel Neza ish truproja e Hajdarit, pritet të dëshmojë për vrasjen dhe çfarë bisedoi me Saliun

Show more
Loading...
0 Comments sort Sort By

Facebook Comments

Up next