Loading...

Up next


‘Çmendet’ Edi Rama, 3 vjet burg kush publikon filmimet e ministrave dhe deputetëve me dashnore.

86 Views
Pamfleti Redaksia
7
Published on 11 Dec 2019 / In Dosja Roze

‘Çmendet’ Edi Rama, 3 vjet burg kush publikon filmimet e ministrave dhe deputetëve me dashnore.

Show more
Loading...
0 Comments sort Sort By

Facebook Comments

Up next