Loading...

Up next


1230 tendera/ Rama ka mbushur “thasët” e Safet Gjicit, i ka dhënë 23 mln euro dhe 1 Bashki çiflik

24 Views
Pamfleti Redaksia
7
Published on 25 Jan 2020 / In Antimafia

1230 tendera/ Rama ka mbushur “thasët” e Safet Gjicit, i ka dhënë 23 mln euro dhe 1 Bashki çiflik

Show more
Loading...
0 Comments sort Sort By

Facebook Comments

Up next