Loading...

Up next


Rudina Hajdari hakmerret ndaj Sali Berishës, njeriut që urdhëroi vrasjen e Azem Hajdarit

120 Views
Pamfleti Redaksia
7
Published on 17 Sep 2019 / In Politike

Rudina Hajdari hakmerret ndaj Sali Berishës, njeriut që urdhëroi vrasjen e Azem Hajdarit

Show more
Loading...
2 Comments sort Sort By

Bujar Hasani
Bujar Hasani 11 months ago

Kur e do kaq shumë drejtësinë, t'a filloj nga vetja drejtësinë

   0    0
Bujar Hasani
Bujar Hasani 11 months ago

Njësoj janë si i ati dhe sali berisha

   0    0
Show more
Facebook Comments

Up next