Loading...

Up next


Tropoja e 200 burrave, që i groposi egoizmi, ligësia, përçarja dhe cmenduria e Sali Berishës.

115 Views
Pamfleti Redaksia
7
Published on 26 Sep 2019 / In Dokumentar

Tropoja e 200 burrave, që i groposi egoizmi, ligësia, përçarja dhe cmenduria e Sali Berishës

Show more
Loading...
0 Comments sort Sort By

Facebook Comments

Up next