Loading...

Up next


”Varfanjaku” i LSI, 2 herë ministër, 3 herë deputet dhe 7 ditë kryetar Petrit Vasili ka vetëm pagën

10 Views
Pamfleti Redaksia
7
Published on 04 Mar 2020 / In Politike

”Varfanjaku” i LSI, 2 herë ministër, 3 herë deputet dhe 7 ditë kryetar Petrit Vasili ka vetëm pagën

Show more
Loading...
0 Comments sort Sort By

Facebook Comments

Up next