Loading...

Up next


Alketa Vejsiu, nuk pranoi në “Festival-RTSH” një këngë kundër trafikantëve të drogës dhe maf

102 Views
Pamfleti Redaksia
7
Published on 05 Nov 2019 / In Lifestyle

Alketa Vejsiu, nuk pranoi në “Festival-RTSH” një këngë kundër trafikantëve të drogës dhe mafies Shtet-Drejtësi që i mbron.

Show more
Loading...
0 Comments sort Sort By

Facebook Comments

Up next